Čú┬┤ Camera de Comert si Industrie Iasi
Camera de Comert si Industrie Iasi

Servicii suport
pentru mediul de afaceri
Iniţierea afacerii
 
  Dezvoltarea afacerii
 
 
Informaţii de afaceri
 
Standardizare
Centrul Zonal de Informare ASRO
 
 
 
 
 
  Solu┼úionarea litigiilor
 
 
Preg─âtire ┼či perfec┼úionare
 
Cursuri autorizate ANC
┼či cursuri open
Recunoa┼čterea performan┼úelor
 
Reprezentarea
mediului de afaceri
 
 
Despre noi
 
Organizare ┼či conducere
 
 
Reţeaua Camerelor de Comerţ
România
Camera de Comert si Industrie a Romaniei
Camerele Judetene
Europa
Eurochambres
Global
International Chamber of Commerce

APARATUL EXECUTIV



Marina Albescu
Director general
0374.462462 int. 107
marina.albescu@cciasi.ro
 

Sorin Gheorghiu
Director
Direcţia Promovare
┼či Rela┼úia cu membrii
0374.462462 int. 117
sorin.gheorghiu@cciasi.ro

Mihaela Liuţă
Director
Direcţia Economică
┼či Administrativ─â
0374.462462 int. 103
mihaela.liuta@cciasi.ro
 

Ilona Vitan
Director
Direcţia Comercială
0374.462462 int. 113

ilona.vitan@cciasi.ro

Adina Sardare
Consilier juridic
Coordonator
Centru Formare Profesional─â
0374.462462 int. 130
adina.sardare@cciasi.ro

Alina Gr─âdinariu
Director
Direcţia Juridică
0374.462462 int. 222
alina.gradinariu@cciasi.ro

Irina Turcu
Consilier juridic
Direcţia Juridică

0374.462462 int. 137
irina.turcu@cciasi.ro

Gina Sîrghi
Referent
Direcţia Economică
┼či Administrativ─â
0374.462462 int. 135
gina.sirghi@cciasi.ro

Mariana Ioan

Director
Reprezentan┼úa Pa┼čcani

0232.718288
mariana.ioan@cciasi.ro

Gabriela Pusca┼ču

Director
Reprezentanţa Hîrlău

0232.722807
gabriela.puscasu@cciasi.ro
Meteo
Click for Ias,i, România Forecast
 
Parteneri media:
Contact: cciasi@cciasi.ro Vizitati-ne si pe Facebook